Вівторок, 17.09.2019, 18:35

Кременчуцька загальноосвітня школа I-III ступенів №16

Новини освіти
Статистика
Головна » 2015 » Жовтень » 19 » МИТРОФАНОВ АНДРІЙ - кадет «Гвардії» і планує стати кадровим військовим
МИТРОФАНОВ АНДРІЙ - кадет «Гвардії» і планує стати кадровим військовим

У нашому місті діє Клуб юних десантників та миротворців «Гвардія», який займається військово-патріотичним вихованням хлопчиків та дівчаток. Керівник клубу Едуард  Яцук. Робота ведеться за підтримки громадського «Об’єднання ветеранів Збройних сил, інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників локальних конфліктів і миротворчих сил «Гвардія». Навчання у клубі безкоштовне і здійснюється за рахунок пожертв ветеранів. Діє клуб вже близько трьох років.

В цьому році учасником «Гвардії» став і учень 9-А класу нашої школи Митрофанов Андрій. Він розповідає, що кадетів клубу тримають у «залізних рукавицях»,звичайна розмова у строю може коштувати порушнику 20 віджимань. Але це дає позитивний результат. Андрій вже вміє збирати і розбирати автомат. Він стан членом шкільної збірної, яка брала участь у військово-спортивних змаганнях присвячених Дню Захисника Вітчизни та змаганнях з пішохідного туризму.

До програми занять у клубі входять стройова  та фізична підготовка, рукопашний бій, тактична, інженерно-саперна  та вогнева підготовка. Юних миротворців навчатимуть стрибати з парашутом, а ще вони посилено вивчають медичну допомогу. Всі разом виїжджають на воєнно-польові збори, проводять показові виступи та різноманітні змагання. Курсанти постійно в русі, тому щоденно покращують свої навички та підвищують рівень знань. І ніколи не зупиняються на досягнутому.

Андрій планує пов’язати свою подальшу долю з військовою справою. Ми бажаємо йому успіхів, і насамперед, щоб його професія була мирною. Наснаги, Андрію, терпіння, і всі твої мрії здійсняться!

Переглядів: 198 | Додав: sch-16 | Рейтинг: 5.0/1
Ім`я *: